sportowysacz.pl
23
czerwca
2016
Sandecja zaczęła nowy sezon 2016/2017
Zgodnie z planem w środę o godz. 17 piłkarze Sandecji, pierwszy zespół, powiększony o kilku zawodników z Akademii Piłkarskiej rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w I lidze. Latem piłkarze Sandecji Nowy Sącz rozegrają sześć sparingów.
22
czerwca
2016
Pływanie. Mistrzostwa Nowego Sącza uczniów klas 3
Niezwykły tłok panował na basenie przy ul. Nadbrzeżnej. Mistrzostwa Nowego Sącza uczniów klas 3 Szkół Podstawowych. Zawody zgromadziły prawie 400 młodych pływaków.
21
czerwca
2016
Mistrzostwa Nowego Sącza w street workout
Już w najbliższą sobotę na pumptracku w Nowym Sączu odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza w street workout. Początek zawodów godz. 11.00. Organizatorami są "BarzElite" Nowy Sącz oraz MOSiR Nowy Sącz.
20
czerwca
2016
Tenis - ITF Warszawa. Marcin Gawron wygrywa finał debla
W Warszawie zakończył się turniej tenisowy ITF BGZ BNP Paribas w którym udział wziął Marcin Gawron. Zawodnik STF Fakro Nowy Sącz radził sobie bardzo dobrze. W grze indywidualnej przegrał dopiero w finale, a w deblu razem z Grzegorzem Panfilem wygrał.
20
czerwca
2016
Kajakarstwo górskie. Popiela trzeci w Pucharze Świata
Trzecia edycja Pucharu Świata we francuskim Pau nie była szczęśliwa dla polskich kajakarzy górskich. W finałach płynęła jedynie osada C-2 Piotr Szczepański/Marcin Pochwała, zajmując 9 miejsce.
19
czerwca
2016
Mamo, tato! poćwiczmy w to lato
Na siłowni „Pod chmurką” odbyły się zajęcia pokazowe. Kilkadziesiąt osób pod czujnym okiem instruktorów fitness ćwiczyło na przyrządach. Organizatorem i pomysłodawcą zajęć jest MOSiR.
15
czerwca
2016
Zawodnicy KS Evan trenują w uzdrowisku
W krynickim hotelu Saol od niedzieli trwa zgrupowanie sportowe zawodników UKS Evan Nowy Sącz. Obóz zaplanowano wcześniej, bowiem już niedługo odbędą się Mistrzostwa Świata juniorek i kadetek w kickboxingu oraz Mistrzostwa Europy kadetek w boksie.
14
czerwca
2016
Zapraszamy na siłownie - Pod chmurką -
Już w najbliższą niedzielę 19 czerwca odbędą się pokazowe zajęcia na słowniach „Pod chmurką”. Spotkanie odbędzie się przy ul. Nadbrzeżnej, początek godz. 11.00. Organizatorem jest MOSiR Nowy Sącz, pod patronatem prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka.
13
czerwca
2016
Rowerowa przygoda w Nowym Sączu
Tradycyjnie jak co roku w niedzielne popołudnie na trasę wyznaczoną ulicami Nowego Sącza ruszył rajd rowerowy. Tym razem pojawiło się ponad 200 osób. Były dzieci z rodzicami, dziadkami, dorośli i młodzież. Imprezie patronowali: prezydent miasta Ryszard Nowak oraz poseł na  Sejm RP Jan Duda.
13
czerwca
2016
Popiela prowadzi w Pucharze Świata
Na torze La Seu d Urgell w Hiszpanii odbyła się druga edycja Pucharu Świata w slalomie kajakowym. Bardzo dobrze spisał się sądeczanin Dariusz Popiela, ktory w finale był 9, ale dzięki temu, że przed tygodniem zajął trzecią pozycję, objął prowadzenie w Pucharze Świata. To zdarza się po raz pierwszy by w K-1 Polak przewodził.
<< WSTECZ 1 2 3 10 20 30 40 50 56 DALEJ >>