sportowysacz.pl
6
czerwca
2016
Kajakarstwo górskie. Popiela trzeci w Pucharze Świata
Niedaleko Turynu we Włoszech, w Ivrei, odbyły się pierwsze tegoroczne regaty slalomowe z cyklu Pucharu Świata. Znakomicie spisał się sądeczanin Dariusz Popiela, który wywalczył trzecie miejsce w finale.
4
czerwca
2016
Siatkówka – Rodzinny turniej dwójek.
W hali MOSiR przy ul. Na Rurach z okazji Dnia Dziecka odbył się rodzinny turniej siatkówki zespołów dwuosobowych. Na parkiecie rywalizowało 27 par.
2
czerwca
2016
Piłka ręczna – Ogólnopolskie finały. Będzie ciekawie
W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej rozpoczęły się finały Ogólnopolskiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt. W rywalizacji udział bierze osiem zespołów, w tym drużyna II LO Nowy Sącz.O tytuł Mistrza Polski zagrają zespoły: II LO Nowy Sącz, ZS Dąbrowa Białostocka, III LO Kraków, LO Szczecin, XII LOS Gliwice, Junior Wrocław, V LO Rzeszów, I LO Łuków.
31
maja
2016
Trzech sądeczan ma szanse na Rio
Wygląda na to, że na Igrzyska Olimpijskie do Rio de Janeiro pojedzie trzech sądeczan. Do Grzegorza Hedwiga (Start Nowy Sącz), dołączy prawdopodobnie Maciej Okręglak (Start Nowy Sącz) oraz Marcin Pochwała (wychowanek KS Start, obecnie KKK Kraków), którzy razem z Piotrem Szczepańskim (KKK) w C-2 byli najlepsi.Kwalifikacje wewnątrzkrajowe do Rio trwały do ostatniej chwili.
31
maja
2016
Dzień dziecka, czyli radosne pływanie przy Nadbrzeżnej
Tradycyjnie z okazji Dnia Dziecka na basenie przy ul. Nadbrzeżnej odbyły się zawody pływackie. O zwycięstwo rywalizowało blisko 200 dziewcząt i chłopców z nowosądeckich podstawówek i Gimnazjów.
27
maja
2016
Nordic Walking z MOSiR-em
Piękna pogoda, wiosna sprzyjają aktywnej rekreacji. Jednym z bardziej popularnych sposobów na spędzenie czasu, pozbawiając się przy tym zbędnych kalorii, jest nordic walking, czyli spacer z kijkami. Co sobotę z MOSiR-em!
25
maja
2016
Sukces sądeckich rugbistów – awansowali do I ligi
Zespół rugby RC Biało Czarni Nowy Sącz wygrał rozgrywki w grupie mistrzowskiej II ligi i awansował na zaplecze ekstraklasy. Ostatni mecz nowosądeccy rugbiści zakończyli porażką, ale wynik tego meczu nie miał znaczenia, bowiem zespół RC Biało Czarni, na co dzień trenujący i grający na stadionie MOSiR w Zawadzie wcześniej wywalczył awans do I ligi.
23
maja
2016
VIII Festiwal tańca nowoczesnego i towarzyskiego MDT Cup 2016
Blisko 1000 zawodniczek i zawodników z Małopolski oraz Przemyśla i Rzeszowa wzięło udział w VII Międzynardowym Dniu Tańca, który odbył się pod patronatem prezydenta miasta Ryszarda Nowaka. Imprezę zorganizowali: Miejski Ośrodek Kultury Nowy Sącz, Stowarzyszenie Tańca ADeeM Nowy Sącz, oraz Urząd Miasta Nowy Sącz i MOSiR.
21
maja
2016
VIII Festiwal tańca nowoczesnego, hip hop, break dance
Ponad 300 zawodniczek i zawodników z całej Małopolski wzięło udział w pierwszym dniu VIII Festiwalu Tańca zorganizowanego przez ADeeM Nowy Sącz. Współorganizatorem imprezy są m.in Urząd Miasta Nowy Sącz oraz MOSiR.
<< WSTECZ 1 2 3 10 20 30 40 50 54 DALEJ >>