sportowysacz.pl
23
lipca
2016
Kolejne spotkanie na siłowni „Pod chmurką”
Przy ul. Nadbrzeżnej w siłowni „Pod chmurką”, czyli na wolnym powietrzu, odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane przez MOSiR Nowy Sącz.
23
lipca
2016
Puchar Polski. Sandecja ogrywa Siarkę, czyli Małkowski show
Mecz Sandecji w ramach Pucharu Polski z Siarką Tarnobrzeg nie był łatwy. Biało czarni wygrali, ale dopiero po dogrywce. Znakomitą skutecznością popisał Maciej Małkowski, który strzelił trzy gole.
17
lipca
2016
Barwny koncert zakończył XXIV Święto Dzieci Gór
Bajecznie kolorowy koncert zakończył Święto Dzieci Gór. Każdy zespół otrzymał pamiątki od organizatorów. Publiczność, która wypełniła halę MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej gorąco oklaskiwała występ każdego zespołu.
10
lipca
2016
Inauguracja wakacyjnego cyklu na siłowniach „Pod chmurką”
Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak dokonał w Dąbrówce inauguracji wakacyjnego cyklu zajęć na siłowniach „Pod chmurką”.
9
lipca
2016
Największy tor W Polsce dla modeli samochodów – otwarty!!!
O godz. 9 w sobotę 9 lipca w Zawadzie, obok stadionu piłkarskiego prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak otworzył największy w Polsce tor dla modeli samochodów.
8
lipca
2016
Półkolonie na sportowo
Wycieczką do wąwozu Homole w Pieninach zakończyły się pierwsze półkolonie zorganizowane przez MOSiR Nowy Sącz.
6
lipca
2016
Piłka nożna. Sandecja wygrywa sparing
Za piłkarzami Sandecji kolejny sparing i kolejnywygrany. Spotkanie z beniaminkiem I ligi, Stalą Mielec, przed laty potęgą ekstraklasie było ciekawe. Gospodarze wygrali, choć po walce.
5
lipca
2016
Lekkoatletyka Mistrzostwa Polski – Srebrny i brązowy sądeczanin
W Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów. Znakomicie spisał się podopieczny Józefa Klimka UKS Budowlani Nowy Sącz, Patryk Marmon, który wybiegał srebrny i brązowy medal.W jubileuszowych MP w Suwałkach udział wzięło dwóch sądeczan, którzy na co dzień trenują w UKS Budowlani przy Zespole Szkół Budowlanych w Nowym Sączu, Patryk Marmon i Adam Majerski.
5
lipca
2016
Tor modelarski w Zawadzie odebrany
Zgodnie z harmonogramem robót dzisiaj dokonany został techniczny odbiór toru modelarskiego dla małych samochodów spalinowycgh oraz o napędzie elektrycznym w Zawadzie.
28
czerwca
2016
Drużyna JAK-U-BOTY wygrała 2 rowery: miejski i bmx.
W sobotę 9 rodzin rywalizowało w I Rodzinnych Zawodach realizowanych w ramach Programu "Razem pływamy i o zdrowie dbamy"
<< WSTECZ 1 2 3 10 20 30 40 50 57 DALEJ >>