sportowysacz.pl
9
sierpnia
2016
Skorzystaj z propozycji - reklamuj swoją firmę w obiektach MOSiR
Nie zwlekaj, zadzwoń już dzisiaj! Zarezerwuj miejsce na reklamę. Rocznie z pływalni korzysta 280 tysiecy osób. 
7
sierpnia
2016
Rio de Janeiro – IO 2016. Dobry start Hedwiga, Okręglak odpadł

Niestety tylko Grzegorz Hedwig awansował do półfinałów w C-1. Mimo wielkiej ambicji nie zdołał dokonać tej sztuki drugi z sądeczan Maciej Okręglak. Zjadła go trema, a to spowodowało zbyt wiele błędów na trudnej trasie i koniec marzeń o dobrym wyniku, czyli finale.
5
sierpnia
2016
Copacabana nad Kamienicą
Z pewnością zbudowanie plaży z boiskiem do siatkówki był strzałem w dziesiątkę. Jednak już dwa dni później okazało się, że radość nowosądeczan jest tak duże, jak zapotrzebowanie na tego typu miejsca w mieście. Powstała  druga plaża nad Kamienicą od storny obwodnicy.
3
sierpnia
2016
Piłka nożna. Za ile można obejrzeć mecz Sandecji?
Zarząd klubu MKS Sandecja przyjął cennik biletów na rundę jesienną oraz mecze I ligi, które będą rozgrywane przy ul. Kilińskiego oraz  w ramach Pucharu Polski.
1
sierpnia
2016
„Panorama sportu sądeckiego” do nabycia w MOK
W przededniu igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro z inicjatywy prezydenta Ryszarda Nowaka ukazało się monumentalne dzieło pt. „Panorama sportu sądeckiego”, które jest już do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury przy al. Wolności 23 w Nowym Sączu..
1
sierpnia
2016
Z uśmiechem zakończyli półkolonie z MOSiR-em
Mija półmetek wakacji, zakończyły się też półkolonie zorganizowane przez MOSiR Nowy Sącz. W sumie przez niemal miesiąc czynnie pod opieką instruktorów odpoczywały 74 osoby.
1
sierpnia
2016
I liga. Remis Sandecji w Mielcu
Pierwsze spotkanie Sandecji ze Stalą Mielec w sezonie 2016/2017 zakończyło się bezbramkowym remisem, co daje obu zespołom po 1 punkcie.
29
lipca
2016
Prezentacja pierwszej drużyny Sandecji
Jak co roku przed rozpoczęciem sezonu odbyła się uroczysta prezentacja pierwszej drużyny Sandecji. Przy dźwiękach muzyki, w asyście pięknych dziewcząt i rzęsistego deszczu przedstawiono piłkarzy oraz pokazano stroje w jakich zawodnicy będą występować.
29
lipca
2016
Jest już plaża i boisko do siatkówki
Od pierwszych chwil, kiedy nad brzegiem rzeki pojawili się robotnicy, sądeczanie nie mogą się nachwalić pomysłu zbudowania plaży, twierdząc że będą tu przychodzili przy każdej nadarzającej się okazji i pogodzie. Kiedy tylko przywieziono piasek pojawili się pierwsi plażowicze.
<< WSTECZ 1 2 3 10 20 30 40 50 58 DALEJ >>