sportowysacz.pl
10
listopada
2018
Tenis stołowy. Niespodzianka na początek

Za nami pierwszy turniej III Grand Prix Nowego Sącza w tenisie stołowym, a niespodziewanym zwycięzcą został Krzysztof Leśniak.
Więcej na stronie 
 www.sportowysacz.pl

9
listopada
2018
Są pieniądze na plac zabaw wodnych

I stało się. Pieniądze na budowę „Interaktywnego placu zabaw wodnych”, który ma powstać przy basenie nad Kamienicą – ul. Nadbrzeżna w Nowym Sączu zostały przyznane.

7
listopada
2018
MOSiR na Festiwalu Zdrowia
Co jest w życiu najwazniejsze: ZDROWIE
26
października
2018
25
października
2018
III Grand Prix Nowego Sącza w Tenisie Stołowym
10 listopada rusza kolejna edycja Grand Prix Nowego Sącza w Tenisie Stołowym Amatorów. Początek zawodów o godz 9:00. Wszystkich chętnych zapraszamy w tym dniu na I Piętro, Hali Sportowej MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej.
22
października
2018
I Sądecki Miting Pływacki

I Sądecki Miting Pływacki

Za nami I Sądecki Miting Pływacki pn „Pływanie z mistrzem” pod patronatem wicemistrza świata Wojciecha Wojdaka, który również wziął udział w zawodach. Była to ostatnia impreza zorganizowana z okazji 20 lecia „Krytej Pływalni” w Nowym Sączu.Wiecej na stronie www.sportowysacz.pl

15
października
2018
Limanovia wciąż liderem
W 4 lidze Wschód po 11 kolejce w czołówce nie zmieniło się nic. Prowadząca trójka zgodnie wygrała swoje spotkania, choć najwięcej problemów miała Limanovia. Ale trzy punkty wywiozła z Brzeska.
15
października
2018
Wierchy gonią, Poprad ucieka
To była ciekawa kolejka spotkań piłkarskich w nowosądeckiej okręgówce. Lider Poprad Rytro pewnie pokonał na wyjeździe Kolejarza, a Wierchy ograły Skalnika w Kamionce.
13
października
2018
Kalendarz piłkarski
Wiele ciekawego będzie się działo w niższych ligach piłkarskich. Barciczanka podejmuje Poprad Muszynę, a Sandecja Ii jedzie do Tarnowa. Pogoda piękna warto pójść na mecz pokibicować swoim.
13
października
2018
Fortuna I liga. Tylko trzy mecze
Ze względu na mecze reprezentacji, a co za tym idzie powołania zawodników do kadry w różnych kategoriach wiekowych, w I lidze odbędą się tylko trzy spotkania. Sandecja też ma przerwę.
<< WSTECZ 1 2 3 10 20 30 40 50 57 DALEJ >>