sportowysacz.pl
12
października
2016
Jubileuszowy Turniej Boccia
W dniu wczorajszym podczas jubileuszowego X Turnieju Boccia - Nowy Sącz gościł ponad dwustu niepełnosprawnych sportowców
11
października
2016
Pływanie. Filip Mordarski najlepszy w Suchej Beskidzkiej
Znakomicie zaprezentował się Filip Mordarski (rocznik 2005)  z sekcji pływackiej STP działającej przy MOSiR Nowy Sącz. Sądeczanin wygrał pięć konkurencji nie dając szans rywalom.
11
października
2016
Cenny remis Sandecji w Olsztynie
Zespół biało czarnych jechał na mecz z mocnym postanowieniem wywalczenia przynajmniej jednego punktu i to się udało. 
30
września
2016
Kalendarz sportowy.
Sądeckich kibiców czeka wiele ciekawych meczów w różnych dyscyplinach od piłki nożnej po piłkę ręczną, siatkówkę i modelarstwo samochodowe.
29
września
2016
Wyścigi o Grand Prix Nowego Sącza!
W najbliższą sobotę (1 października) odbędzie się kończące sezon wyścigi modeli samochodów RC o Grand Prix Nowego Sącza. Zawody odbędą się na torze przy stadionie KS Zawada. Początek godz. 9.00. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.
29
września
2016
Sandecja przekłada mecz

Jak się okazuje sytuacja chorobowa wśród piłkarzy Sandecji jest poważniejsza niż przypuszczano. Dlatego też Zarząd klubu poprosił o zmianę terminu meczu. Rywale się zgodzili, PZPN też i spotkanie zostanie rozegrane 4 października (wtorek) o godz. 17.00 na boisku przy ul. Kilińskiego.

28
września
2016
Pływaj z nami!
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Szkoły Pływania MOSiR
25
września
2016
Sądeczanie mistrzami Polski samorządowców
W Zakopanem zakończyły się Mistrzostwa Polski samorządowców w piłce nożnej. Turniej zakończył się sukcesem drużyny Urzędu Miejskiego w Nowym Sączu, która wygrała zawody w aktegorii +35.Natomiast w kkasyfikacja open sądeczanie zajęli drugie miejsce.
22
września
2016
Akademia Sandecja zaprasza!
Dnia 30 września (piątek) Akademia Sandecja organizuje Turniej Dzikich Drużyn. Zawody skierowane są do wszystkich chłopców i dziewczynek urodzonych w roku 2003 lub później. Mecze rozgrywane będą na bocznych boiskach stadionu przy ulicy Kilińskiego 47.
18
września
2016
Udany „Festwial Sportów Miejskich”
Tłum dzieci, młodzieży i dorosłych przybył w sobotę na pumptrack by wziąć udział w I Festiwalu Sportów Miejskich zorganizowany przez MOSiR Nowy Sącz. Impreza odbyła się pod patronatem prezydenta miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka oraz posła na Sejm Jana Dudy.
<< WSTECZ 1 2 3 10 20 30 40 50 DALEJ >>