sportowysacz.pl

XVIII Sądeckie Targi

Dom i OtoczeniePo raz XVIII zapraszamy firmy i przedsiębiorców z terenu Miasta i Powiatu Nowosądeckiego do udziału w Targach „DOM i Otoczenie”.  Tradycyjnie odbędą się one na terenie Hali Sportowej MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej 34 w Nowym Sączu. Wszelkie informacje dotyczące udziału można znaleźć na naszej stronie www. promocja-targi.pl lub uzyskać pod numerami telefonów 33/873-17-06;   505-137-672.
Patronat Honorowy nad imprezą objął – Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak.

To dzięki lokalnym przedsiębiorcom Targi w Nowym Sączu , mają swoją cykliczność i tradycję. Wpisały się w harmonogram imprez organizowanych w Nowym Sączu. To dzięki nim mieszkańcy Nowego Sącza oraz Powiatu Nowosądeckiego maja okazję podczas trzech dni targowych zapoznać się z aktualna ofertą z branży: budownictwa, instalacji, wnętrz, otrzymać fachowe porady, dokonać wyboru odpowiednich materiałów, a nawet złożyć zamówienie i zakupić na bardzo korzystnych warunkach.

W tegorocznej edycji Sądeckich Targów "Dom i Otoczenie" Organizator targów wraz z Sądeckim Klastrem Energii Odnawialnej proponują Państwu udział w imprezie towarzyszącej w formie Targowego Forum Dyskusyjnego. Umożliwiamy w ten sposób wymianę poglądów, pogłębienie wiedzy i prowadzenia merytorycznych dyskusji.
W ramach proponowanych bloków tematycznych do chwili obecnej zarezerwowano moduły jak w załączeniu.
Przypominamy, że koszt dla firmy zainteresowanej prezentacją 50 zł netto za 1 moduł 30 min.
Prosimy w terminie do 14.03.2014r. o zadeklarowanie udziału Waszego przedstawiciela w wybranym bloku i podanie tytułu lub tematyki jakiej poświęcona będzie prezentacja. Wiecej inforamcji tutaj.