Aż trudno uwierzyć, że nie ma Go już z nami. Dzisiaj (20.06.2018) w godzinach przedpołudniowych zmarł wieloletni kierownik pływalni i obiektów sportowych MOSiR Nowy Sącz, absolwent AWF Kraków – Henryk Jabłoński.
17
czerwca
2018
Święto młodości, święto piłki nożnej

Na boiskach MKS Sandecja przy ul. Kilińskiego rozegrany został Finał Finałów Minimistrzostwa Deichamnn 2018 w kategorii U-13. Zwyciężyła drużyna z Krosna pod nazwą Anglia. Turniej odbył się w ramach jubileuszy X lecia MOSiR oraz XX lecia Krytej Pływalni. Więcej na stronie  www.sportowysacz.pl

15
czerwca
2018
Nowy Sącz zwycięża z Wieliczką
Zawodnicy UKS Evan Nowy Sącz pokonali stosunkiem 4:2 podopiecznych Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime.
13
czerwca
2018
Spotkanie dla rodziców i opiekunów uczestników Półkoloni
Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, serdecznie zaprasza na spotkanie organizacyjne w sprawie półkoloni - I Turnus (25.06-06.07) które odbedzie się 22 czerwca w sali nr 109, w budynku Hali Sportowej przy ul. Nadbrzeżnej 36, o godz: 17:00.

12
czerwca
2018
20 lat krytej pływalni i 10 lat MOSiR z Otylią Jędrzejczak
W sali reprezentacyjnej Ratusza odbyła się konferencja prasowa z udziałem złotej medalistki olimpijskiej Otylii Jędrzejczak, prezesa Stowarzyszenia „Kochamy Sport” poświęcona była XX Leciu Krytej Pływalni oraz X leciu MOSiR Nowy Sącz. Więcej na stronie www.sportowysacz.pl