sportowysacz.pl

Jakub Sroka i Magdalena Zając mistrzami II GP na Pumptracku

W niedzielę odbyly się 5 ostatnie zawody II GP w Jeździe Rowerowej na Torze Pumptrack w sezonie 2018


W grupie starszej wystartowało 15 zawodników a zwycięzcą V zawodów z czasem 20,40 został 21 letni Damian Konstanty wyprzedzając Jakuba Srokę 21,62 i Kamila Gajdę 22,09.

W grupie młodszej pojechało 8 zawodników. Zwyciężył Olaf Piętka, na drugim miejscu uplasował się Paweł Kluska a na trzecim Magdalena Zając, która zdobyła również nagrodę  jako najlepsza zawodniczka V zawodów.

Po zakończeniu ostatnich zawodów  II GP nastąpiło podsumowanie punktów zdobytych we wszystkich zawodach.

W Klasyfikacji Generalnej Jakub Sroka 16 letni zawodnik, który wziął udział we wszystkich 5 zawodach, zdobywając  największą ilość punktów: 148  został mistrzem II GP w Jeździe Rowerowej na Pumptracku w grupie starszej. Natomiast  zwyciężczynią w grupie młodszej została 10 letnia Magdalena Zając zdobywając w klasyfikacji generalnej 108 punktów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!


Ranking rocznik 2005 i starsi

 1. Jakub Sroka 148 pkt

2. Kamil Gajda 134 pkt

3. Tomasz Herbut 76 pkt

4. Eryk Łukasik 50 pkt

5. Jakub Stąporek 46 pkt

6. Krystian Wąchała 40 pkt

6. Jan Jasiurkowski 40 pkt

6. Radosław Bajorek 40 pkt

7. Koral Przemysław 38 pkt

8. Krystian Glazar 36 pkt

8. Julia Cięciel 30 pkt

8. Konstanty Damian 30 pkt

8. Karolina Sokólska 30 pkt

9. Andrzej Nowak 28 pkt

9. Adrian Janiczak 28 pkt

10. Kordian Półchłopek 22 pkt

10. Chęsiak Szymon 22 pkt

10. Mateusz Wenczyński 22 pkt

11. Adam Wojtyczek 20 pkt

11. Jakub Wanik 20 pkt

12. Wiktoria Oleszczyk 18 pkt

13. Krzysztof Pacholarz 16 pkt

14. Andrzej Fortuna 14 pkt

14. Sebastian Prajsner 14 pkt

15. Michał Nowiński 10 pkt

15. Stanisław Wroński 10 pkt

16 Kamil Porębski 6 pkt

17. Paweł Henzel 4 pkt

17. Pior Skorecki 4 pkt

18. Szymon Zajder 2 pkt

18. Krzysztof Pacholarz 2 pkt

18. Adriana Habrat 2 pkt

18. Ola Gościńska 2 pkt

18. Konrad Leśniak 2 pkt

18. Przemek Koral 2 pkt

18. Bartosz Zych 2 pkt

18. Arkadiusz Kłosowski 2 pkt

18. Adam Obrzut 2 pkt

18. Gabriela Pelczarska 2 pkt

18. Iza Brońska 2 pkt

 

 Ranking rocznik 2006 i młodsi

1. Magdalena Zając 108 pkt

2. Alek Pawłowski 60 pkt

3. Nick Pawłowski 56 pkt

4. Miłosz Rączkowski 48 pkt

5. Aleksander Cieślik 44 pkt

6. Szymon Siewierski 40 pkt

7. Stachurska Oliwia 38 pkt

8. Natalia Stachurska 34 pkt

9. Olaf Piętka 30 pkt

9. Zuzanna Komperda 30 pkt

9. Oliwier Włodarczyk 30 pkt

10. Paweł Kluska 28 pkt

10. Kasper Leśniak 28 pkt

10. Zosia Kamińska 28 pkt

11. Klaudiusz Mieczkowski 26 pkt

11. Nikodem Prusak 26 pkt

12. Piotr Biernat 24 pkt

12. Mikołaj Biernacki 24 pkt

12. Tymon Prusak 24 pkt

13. Joanna Zagórowska 22 pkt

13. Leon Kamiński 22 pkt

13. Zofia Oleszczyk 22 pkt

14. Antonina Oziębała 20 pkt

14. Bartłomiej Stolarczyk 20 pkt

14. Damian Rysiewicz 20 pkt

15. Jan Król 18 pkt

15. Kacper Warzecha 18 pkt

16. Franek Jakubowski 16 pkt

16. Julia Oleszczyk 16 pkt

17. Jakub Rysiewicz 14 pkt

18. Emma Mirek-Fecko 12 pkt

19. Wojciech Rysiewicz 10 pkt

Głównnym sponsorem motoryzacyjnym była SKODA a Organizatorami konkursów i  sponsorami  nagród byli: bike atelier, grupa autoremo i MOSiR.  

/autor: Krystyna Kaczmarczyk/