sportowysacz.pl

Klasyfikacja generalna po 3 zawodach na Pumptracku

W sobotę 28 lipca odbyly się 3 zawody Grand Prix Nowego Sącza w jeździe rowerowej na torze Pumptrack.


Zwyciężył Jakub Sroka z czasem 20:75 pokonując Kamila Gajdę o jedną setną sekundy 20:76. Na trzecim miejscu uplasował się Jakub Stąporek 21:95. Przemyslaw Koral  z czasem 24:96 zajął miejsce czwarte.

W grupie młodszej  zwycięzcą był Oliwier Włodarczyk, który już od zeszłego roku przyjeżdża z Limanowej na sądecki Pumptrack. Uprawia również DH - downhill - jedną z ekstremalnych odmian kolarstwa górskiego polegajacą  na indywidualnym zjeździe rowerem na czas po stromych, naturalnych stokach.

Na miejscu drugim uplasowała się Zosia Kamińska, która została podwójnie nagrodzona rownież jako najlepsza zawodniczka.  

Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Tymon Prusak.

 

Ranking rocznik 2005 i starsi

 

1. Jakub Sroka 90 pkt

2. Kamil Gajda 82 pkt

3. Eryk Łukasik 50 pkt

4. Radosław Bajorek 40 pkt

5. Krystian Glazar 36 pkt

6. Julia Cięciel 30 pkt

7. Andrzej Nowak 28 pkt

8. Jakub Stąporek 26 pkt

9. Tomasz Herbut 24 pkt

9. Koral Przemysław 24 pkt

10. Kordian Półchłopek 22 pkt

10. Mateusz Wenczyński 22 pkt

11. Adam Wojtyczek 20 pkt

11. Jakub Wanik 20 pkt

12. Krzysztof Pacholarz 16 pkt

13. Sebastian Prajsner 14 pkt

14. Miczhał Nowiński 10 pkt

15. Paweł Henzel 4 pkt

16. Szymon Zajder 2 pkt

16. Krzysztof Pacholarz 2 pkt

16. Andrzej Fortuna 2 pkt

16. Adriana Habrat 2 pkt

16. Ola Gościńska 2 pkt

16. Konrad Leśniak 2 pkt

16. Przemek Koral 2 pkt

16. Bartosz Zych 2 pkt

16. Arkadiusz Kłosowski 2 pkt

16. Adam Obrzut 2 pkt

16. Gabriela Pelczarska 2 pkt

16. Iza Brońska 2 pkt

 

Ranking rocznik 2006 i młodsi

 

1. Alek Pawłowski 60 pkt

2. Nick Pawłowski 56 pkt

3. Magdalena Zając 52 pkt

4. Miłosz Rączkowski 48 pkt

5. Aleksander Cieślik 44 pkt

6. Szymon Siewierski 40 pkt

7. Stachurska Oliwia 38 pkt

8. Natalia Stachurska 34 pkt

9. Zuzanna Komperda 30 pkt

9. Oliwier Włodarczyk 30 pkt

10. Zosia Kamińska 28 pkt

11. Nikodem Prusak 26 pkt

12. Tymon Prusak 24 pkt

13. Leon Kamiński 22 pkt

14. Antonina Oziębała 20 pkt


/autor: Krystyna Kaczmarczyk/