sportowysacz.pl

Baw się razem z nami

Gry i zabawy na sportowo - pod takim hasłem MOSiR zorganizował 1 września w Zawadzie spotkanie dla dzieci swoich pracowników.


Tym razem bazą wypadową byly obiekty sportowe w Zawadzie. Wybór miejsca okazał się strzałem w dziesiątkę - ogromna przestrzeń, zieleń, świeże powietrze no i wspaniała pogoda.

Dzieci walczyły w trzech drużynach pokonując 6 konkurencji. Były to; gazetowe kule, rzuty do celu, skoki kangurów, strzały piłką do celu, bieg z przeszkodami i podaj piłkę. Zwyciężyła drużyna "Arbuzy" z 19 punktami. Drugie miejsce zdobyła druzyna "Gruszki" z 12 punktami, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna "Ananasy".  Owoce lata jak widać były dla dzieci inspiracją do nazwania drużyn. Było dużo śmiechu i fajnej zabawy.

Najbardziej wyczekiwaną atrakcją naszych milusińskich jest jazda kladami, która cieszy się co roku największym powodzeniem. Dzieci pod okiem naszych wspaniałych ratowników mogły naprawdę poszaleć. A na koniec po wszyskich zabawach i konkurencjach ognisko i pieczenie kiełbasek. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.

/opubl.K.Kaczmarczyk/